POZNAJ NAS


Cześć!

Witaj w świecie marki PRIMAVEGA.

Chcemy Ci pokazać jak niezwykły, zróżnicowany i pyszny jest nasz świat warzyw.

Daj się zaciekawić i zmotywować do codziennego odkrywania świeżych warzyw na nowo. Poznaj drzemiący w nich potencjał i uwolnij wyjątkowe kompozycje smaków, tekstur i aromatów.

Bez względu na to jaką kuchnię preferujesz, zakochaj się w warzywach i daj im odmienić codzienne posiłki. Inspiracja czeka na Twój ruch, a Ty masz ogromne możliwości, by spełniać się w całkiem nowych kulinarnych podróżach. Z nami poczujesz zupełnie nową przyjemność z gotowania. Teraz to Twoje pole do popisu.

Musztardowiec
Sałata lodowa

NASZE POLA

Codziennie na polach uprawnych doglądamy naszych warzyw i dbamy, by miały w sobie to, co w naturze najlepsze. Wszystko co bezcenne kryje się w gruncie, a warzywa marki PRIMAVEGA na Twój stół trafiają prosto z ziemi.

Specjalnie dla Ciebie od wschodu do zachodu słońca z pasją, zaangażowaniem i profesjonalizmem, przestrzegając zasad Dobrej Praktyki Rolniczej pracujemy nad tym, aby zapewnić najlepszą jakość naszych produktów. Dzięki temu mamy pewność, że w Twoje ręce trafiają najzdrowsze i najlepsze w smaku świeże warzywa. Ciesz się nimi codziennie!

NASZA ZIEMIA

Produkty PRIMAVEGA pochodzą prosto z ziemi, a jej jakość ma zasadniczy wpływ na smak naszych warzyw. Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest ochrona zasobów naturalnych. Od nasionka po zbiory, na każdym etapie produkcji działamy tak, by ograniczać nasz wpływ na środowisko.

Dokładnie planujemy wielkość produkcji oraz ilość wykorzystywanych do niej sadzonek. W uprawach w przeważającym stopniu używamy organicznych środków ochrony roślin. W trosce o zasoby wody, stosujemy inteligentne systemy nawadniania, a 100% wykorzystywanej przez nas energii elektrycznej pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Świeże warzywa
Szpinak

PROSTO Z ZIEMI

Warzywa PRIMAVEGA do opakowań trafiają prosto z ziemi, dlatego gdy w naszych warzywach znajdziesz trochę ziemi, potraktuj to jako dowód świeżości. Po wyjęciu z opakowania potrzebnej Ci porcji, umyj warzywa przed spożyciem.

Zasługujesz na świeżość, którą daje Ci PRIMAVEGA.

W TROSCE O PLANETĘ

Nasze warzywa powstają w duchu zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska naturalnego.